V petek, 14. 6. 2019, je skupinica deklet prostovoljk iz sedmega razreda, v okviru šolske skupnosti, priredila dogodek “Draveljska zvezda”. Učenci od 1. do 5. razreda so imeli možnost prijaviti točko, s katero so se predstavili ostalim učencem. Ogledali smo si devet nastopov. Tričlanska žirija je budno spremljala pevske in plesne nastope ter izvedbo gimnastične točke, čarovniških trikov in spretnosti z lončki. Naziv “Draveljska zvezda” sta si priplesali Lina in Kim iz 4.a, drugo mesto je zasedla Ajla iz 3. b s pevsko točko, tretje pa Ajlini sošolci David, Jakov in Aljaž. Vsi skupaj smo nato zaplesali in hitro je minilo vroče popoldne v podaljšanem bivanju.

Čestitke vsem nastopajočim za trud in pogum. Se vidimo spet v naslednjem šolskem letu!

Vita, Metka, Mala, Taša, Kaja, Niki in Neža (šolska skupnost)
Zanje: Vesna Farkaš