V tem tednu spreminjamo spletno učno okolje za učence od 6. do 9. razreda. Vsa navodila in dejavnosti za učence smo prenesli v MS Teams posameznega predmeta ali razreda zato vas še enkrat prosimo, da se vsi, ki tega še niste storili, vpišete v Oblak 365 in MS Teams.

Vsa navodila za dostop do učenja na daljavo v Microsoft Teams ste preko elektronske pošte prejeli od razrednikov v prejšnjem tednu in se nahajajo tudi TUKAJ na spletni strani OŠ Dravlje.

V primeru, da niste prejeli navodil za dostop ali imate kakršnekoli težave z dostopom, vas prosim, da me čim prej kontaktirate na barbara.erzen@guest.arnes.si.

PONEDELJEK, 20. 4. 2020

ČETRTEK, 16. 4. 2020

SREDA, 15. 4. 2020

TOREK, 14. 4. 2020

ČETRTEK, 9. 4. 2020

SREDA, 8. 4. 2020

TOREK, 7. 4. 2020

PONEDELJEK, 6. 4. 2020

SREDA, 1. 4. 2020

6. B / 2. skupina

• Učenci naj imajo konkretne dnevne naloge pri opravljanju domačih opravil (sesanje, odnašanje smeti, pomivanje posode,…)

TOREK, 31. 3. 2020

PONEDELJEK, 30. 3. 2020

ČETRTEK, 26. 3. 2020

6. A / 2. skupina

• Pomagajo naj pri pripravi kosila, morda bi v tem tednu samostojno pripravljali sladice. Svoje delo lahko poslikaš in pošlješ kakšno sliko.

TOREK, 24. 3. 2020

PONEDELJEK, 23. 3. 2020