1. A - Petra TEVŽ
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1. ura od 8.20 do 9.05SLJMATSLJLUMMAT
2. ura od 9.25 do 10.10SLJSPOSPOLUMSLJ
3. ura od 10.30 do 11.15ŠPOŠPOMATSLJSPO
4. ura od 11.20 do 12.05MATSLJŠPOGUMGUM
5. ura od 12.10 do 12.55N1AN1A
1. B - Alenka OSTERMAN
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1. ura od 8.20 do 9.05SLJSPOMATMATMAT
2. ura od 9.25 do 10.10SPOMATSPOSLJSLJ
3. ura od 10.30 do 11.15ŠPOSLJSLJLUMŠPO
4. ura od 11.20 do 12.05SLJŠPOGUMLUMGUM
5. ura od 12.10 do 12.55N1ADOP/DODN1A
2. A - Vesna KRAMER
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1. ura od 8.20 do 9.05SLJSLJŠPOSLJMAT
2. ura od 9.25 do 10.10SLJSLJSLJMATSLJ
3. ura od 10.30 do 11.15MATMATSPOSPOGUM
4. ura od 11.20 do 12.05ŠPOTJALUMTJAGUM
5. ura od 12.10 do 12.55SPODOP/DODLUMŠPO
2. B - Nataša TOMEC ERŽEN
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1. ura od 8.20 do 9.05SLJMATŠPOSPOSLJ
2. ura od 9.25 do 10.10SLJŠPOSLJMATSLJ
3. ura od 10.30 do 11.15MATSLJTJALUMMAT
4. ura od 11.20 do 12.05TJASLJGUMLUMŠPO
5. ura od 12.10 do 12.55SPODOP/DODSPOGUM
3. A - Maja NOVAK
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1. ura od 8.20 do 9.05SLJMATSPOSLJŠPO
2. ura od 9.25 do 10.10SLJMATSLJSLJSLJ
3. ura od 10.30 do 11.15TJASLJMATSPOMAT
4. ura od 11.20 do 12.05SPOŠPOTJALUMMAT
5. ura od 12.10 do 12.55ŠPOGUMGUMLUM
6. ura od 13.00 do 13.45DOP/DOD
3. B - Tia Stojanka DONČIČ
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1. ura od 8.20 do 9.05ŠPOMATTJASLJSLJ
2. ura od 9.25 do 10.10TJAMATSLJSLJŠPO
3. ura od 10.30 do 11.15SLJSLJMATSPOMAT
4. ura od 11.20 do 12.05SLJŠPOSPOLUMMAT
5. ura od 12.10 do 12.55SPOGUMGUMLUM
6. ura od 13.00 do 13.45DOP/DOD
4. A - Vikica HVALEC ZIBELNIK
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15DOP/DOD
1. ura od 8.20 do 9.05SLJLUMSLJMATDRU
2. ura od 9.25 do 10.10SLJLUMTJAŠPOMAT
3. ura od 10.30 do 11.15MATMATŠPONITSLJ
4. ura od 11.20 do 12.05GUMNITMATNITRU/GUM
5. ura od 12.10 do 12.55TJAŠPODRUSLJNRA
6. ura od 13.00 do 13.45ID branje
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NUMN2N/NTENŠP
4. B - Mateja KLEMŠE
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15DOP/DOD
1. ura od 8.20 do 9.05SLJDRUŠPOMATDRU
2. ura od 9.25 do 10.10SLJMATSLJTJASLJ
3. ura od 10.30 do 11.15MATTJAMATŠPOMAT
4. ura od 11.20 do 12.05NITSLJLUMNITRU/GUM
5. ura od 12.10 do 12.55GUMŠPOLUMNITNRA
6. ura od 13.00 do 13.45ID branje
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NUMN2N/NTENŠP
4. C - Urška DOLINAR
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15DOP/DOD
1. ura od 8.20 do 9.05SLJSLJMATMATMAT
2. ura od 9.25 do 10.10SLJTJAŠPODRUNIT
3. ura od 10.30 do 11.15LUMDRUNITTJASLJ
4. ura od 11.20 do 12.05LUMMATNITŠPORU/GUM
5. ura od 12.10 do 12.55MATŠPOSLJGUMNRA
6. ura od 13.00 do 13.45ID branje
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NUMN2N/NTENŠP
5. A - Alenka BALON
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15ID branje
1. ura od 8.20 do 9.05TJADRUSLJDRUNIT
2. ura od 9.25 do 10.10ŠPOMATSLJTJANIT
3. ura od 10.30 do 11.15SLJNITTJAMATSLJ
4. ura od 11.20 do 12.05DRULUMMATSLJGUM/GOS
5. ura od 12.10 do 12.55MATLUMŠPOGUMRU/GOS
6. ura od 13.00 do 13.45DOP/DODŠPO
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NUM/NTEN2N/NRANŠP
5. B - mag. Vanja SORJAN
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15DOP/DODID branje
1. ura od 8.20 do 9.05DRUŠPODRUMATSLJ
2. ura od 9.25 do 10.10TJATJATJALUMDRU
3. ura od 10.30 do 11.15ŠPOGUMMATLUMMAT
4. ura od 11.20 do 12.05MATNITSLJNITGUM/GOS
5. ura od 12.10 do 12.55SLJNITSLJSLJRU/GOS
6. ura od 13.00 do 13.45ŠPO
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NTEN2N/NRA/NUMNŠP
(Visited 3.655 times, 1 visits today)