6. A - Aleš BOBEK
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15RU
1. ura od 8.20 do 9.05MATGEOTJALUMMAT
2. ura od 9.25 do 10.10ŠPOSLJMATŠPOGUM
3. ura od 10.30 do 11.15ZGOTJASLJSLJSLJ
4. ura od 11.20 do 12.05SLJTJAGOS/TITTJANAR
5. ura od 12.10 do 12.55GOS/TITNARGOS/TITMATŠPO
6. ura od 13.00 do 13.45GOS/TITNRA
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NTEN2N/NUMNŠP
6. B -Tjaša MILIJAŠ
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15RU
1. ura od 8.20 do 9.05TJAMATTJAMATGUM
2. ura od 9.25 do 10.10SLJSLJNARSLJZGO
3. ura od 10.30 do 11.15SLJŠPONARŠPOSLJ
4. ura od 11.20 do 12.05ŠPOTJAGEOLUMTJA
5. ura od 12.10 do 12.55GOS/TITMATGOS/TITMAT
6. ura od 13.00 do 13.45GOS/TITNRAGOS/TIT
7. ura NIP od 13.45 do 14.30N2N/NTEN2N/NUMNŠP
7. A - Diana RUTAR
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15RU
1. ura od 8.20 do 9.05LUMZGOMATTITDKE
2. ura od 9.25 do 10.10MATTJATJATITŠPO
3. ura od 10.30 do 11.15SLJNARGEOGUMTJA
4. ura od 11.20 do 12.05GEOSLJŠPOMATSLJ
5. ura od 12.10 do 12.55TJAMATSLJNARZGO
6. ura od 13.00 do 13.45FIL1/NI1/RČLOVLS1,2/NI1/IŠP odbNARROD/ŠSP/TIS/OPK
7. ura od 14.00 do 14.45RČLIŠP nogUBE
7. B - Tanja KOGOJ
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15RU
1. ura od 8.20 do 9.05NARSLJTITNARLUM
2. ura od 9.25 do 10.10NARMATTITZGOSLJ
3. ura od 10.30 do 11.15MATTJAŠPOTJAMAT
4. ura od 11.20 do 12.05TJAGEOMATGEOZGO
5. ura od 12.10 do 12.55ŠPODKESLJGUMTJA
6. ura od 13.00 do 13.45FIL1/NI1OVLS1,2/NI1/IŠP odbSLJROD/ŠSP/TIS/OPK
7. ura od 14.00 do 14.45RČLIŠP nogUBE
8. A - Jernej GLASER
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
URA/DANPONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
Predura od 7.30 do 8.15TITRUTJA 2. sk./TJA 3. sk.TJA 1. sk.
1. ura od 8.20 do 9.05TITTJA 2. sk./TJA 3. sk.MAT 1. sk./SLJ 2. sk./SLJ 3. sk.TJA 1. sk./TJA 2. sk.ZGO
2. ura od 9.25 do 10.10MAT 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.GEOFIZKEMMAT 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.
3. ura od 10.30 do 11.15KEMSLJ 1. sk./MAT 2. sk./MAT 3. sk.LUMSLJ 1. sk./MAT 2. sk./MAT 3. sk.ŠPO
4. ura od 11.20 do 12.05FIZBIOZGOŠPOSLJ 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.
5. ura od 12.10 do 12.55SLJ 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.MAT 1. sk./SLJ 2. sk./SLJ 3. sk.GUMDKEGEO/BIO
6. ura od 13.00 do 13.45FIL1/NI2TJA 1. sk./OVLS1,2/IŠP odbNI2TJA 3. sk./FIL2/ROD/ŠSP/TIS/OPK
7. ura od 14.00 do 14.45RČLIŠP nogMME
8. B - Milojka BADALIČ
Predura od 7.30 do 8.15RUTJA 2. sk./TJA 3. sk.TJA 1. sk.TIT
1. ura od 8.20 do 9.05GEOTJA 2. sk./TJA 3. sk.MAT 1. sk./SLJ 2. sk./SLJ 3. sk.TJA 1. sk./TJA 2. sk.TIT
2. ura od 9.25 do 10.10MAT 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.ŠPOLUMDKEMAT 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.
3. ura od 10.30 do 11.15FIZSLJ 1. sk./MAT 2. sk./MAT 3. sk.FIZSLJ 1. sk./MAT 2. sk./MAT 3. sk.ZGO
4. ura od 11.20 do 12.05KEMZGOGUMKEMSLJ 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.
5. ura od 12.10 do 12.55SLJ 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.MAT 1. sk./SLJ 2. sk./SLJ 3. sk.BIOŠPOGEO/BIO
6. ura od 13.00 do 13.45FIL1/NI2TJA 1. sk./OVLS1,2/IŠP odbNI2TJA 3. sk./FIL2/ROD/ŠSP/TIS/OPK
7. ura od 14.00 do 14.45RČLIŠP nogMME
9. A - Nevenka ŠUŠTERŠIČ
Predura od 7.30 do 8.15NI3RUNI3SLJ 3. sk./TJA 1. sk.
1. ura od 8.20 do 9.05SLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.KEMBIOZGOTJA 2. sk./TJA 3. sk.
2. ura od 9.25 do 10.10ZGOFIZŠPOGUMGEO
3. ura od 10.30 do 11.15TJA 2. sk./TJA 3. sk.SLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.FIZKEM
4. ura od 11.20 do 12.05MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.SLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.ŠPO
5. ura od 12.10 do 12.55LUMTJA 2. sk./TJA 3. sk.GEOSLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.SLJ 1. sk./SLJ 2. sk.
6. ura od 13.00 do 13.45BIOTJA 1. sk./OVTJA 1. sk./IŠP odbLS3FIL2/ROD/ŠSP/TIS/OPK
7. ura od 14.00 do 14.45ROM/RČLIŠP nog
9. B - Brigita HORVAT
Predura od 7.30 do 8.15NI3RUNI3SLJ 3. sk./TJA 1. sk.
1. ura od 8.20 do 9.05SLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.FIZZGOGUMTJA 2. sk./TJA 3. sk.
2. ura od 9.25 do 10.10LUMKEMGEOFIZKEM
3. ura od 10.30 do 11.15TJA 2. sk./TJA 3. sk.SLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.BIOGEO
4. ura od 11.20 do 12.05MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.SLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.MAT 1. sk./MAT 2. sk./SLJ 3. sk.ZGO
5. ura od 12.10 do 12.55BIOTJA 2. sk./TJA 3. sk.ŠPOSLJ 1. sk./SLJ 2. sk./MAT 3. sk.SLJ 1. sk./SLJ 2. sk.
6. ura od 13.00 do 13.45ŠPOTJA 1. sk./OVTJA 1. sk./IŠP odbLS3FIL2/ROD/ŠSP/TIS/OPK
7. ura od 14.00 do 14.45ROM/RČLIŠP nog
(Visited 6.793 times, 2 visits today)