Skoči na glavno vsebino

Interesne dejavnosti

Zaželjeno je, da vsak učenec obiskuje en krožek, kjer se lahko sprošča in razvija svoje sposobnosti ter interese. Vključitev v interesno dejavnost je prostovoljna, vendar pa pričakujemo, da jo bo učenec po prijavi obiskoval ves predvideni čas.

JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
BRALNO OPISMENJEVANJE (1. r)Saša ŠIRNIKSREDA, 12.10 - 12.55
SVET PRAVLJIC (1. r.)Vesna KRAMERTOREK, 12.10 - 12.55
ORIGAMI USTVARJALNICE (1. r)Tia S. DONČIČSREDA, 12.10 - 12.55
LIKOVNI KROŽEK 1 (2. r.)Tanja KOGOJSREDA, 13.00–13.45
LIKOVNI KROŽEK 2 (6.-9. r.)Tanja KOGOJPONEDELJEK, 13.00–13.45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. in 3. r.)Andreja KOZLEVČARTOREK, 13.00–13.45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (4. in 5. r.)Andreja KOZLEVČARSREDA, 13.00–13.45
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.)Andreja KOZLEVČARČETRTEK, 7.30– 8.15
PETEK, 7.30– 8.15
BRANJE ZAČNE POTOVANJE (4. r.)Mateja KLEMŠE
Urška DOLINAR
TOREK, 13.00–13.45
BRANJE PRIČNE NOVE SANJE (5. r)Vikica H. ZIBELNIK
Maša M. KRANJC
TOREK, 13.00–13.45
BRALNE ZNAČKE (SLO, NEM, ANG, IT)različni mentorjido aprila
DRAMSKI KROŽEK (6.-9. r)Helena KEBER PETEK, 13.00–13.45
GOVORIM SLOVENSKO (1.-9. r)Helena KEBERpo dogovoru
DEBATNI KLUB WSC (6.-7. r)Tjaša MILIJAŠpo dogovoru
SLOVENSKI ZNAKOVNI JEZIK (1.-9. r)Saša ŠIRNIKČETRTEK, 13.00 – 13.45
DRAMSKO-RECITACIJSKI KROŽEK (2.-4. r)Vlasta VRHOVECPONEDELJEK, 13.00 – 13.45
KLEPETALNICA (8. r)Zvonka V. PRISLANPONEDELJEK, 14.15–15.00
DRAVELJČKOVE ROŽICE (3.-4. r)Zvonka V. PRISLANSREDA, 14.15–15.00
NAMIZNE DRUŽABNE IGRE (1.-2. r)Vlasta VRHOVECTOREK, 15.25 - 16.15
DRUŽBOSLOVNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
VESELA ŠOLA (4.–9. r.)Vesna FARKAŠprojektno delo
MALE SIVE CELICE (7.–9. r)Vesna FARKAŠprojektno delo
GEOGRAFSKI KROŽEK (7.-9. r)Aleš BOBEKpo dogovoru
PROSTOVOLJSTVO (6.-9. r)Špela ROŽMANpo dogovoru
NARAVOSLOVNO–TEHNIČNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
ŽABICE RAZISKUJEJO  1 (1. r.)Diana  RUTARPETEK, 13.00 – 13.45
ŽABICE RAZISKUJEJO  2 (2. r.)Diana  RUTARČETRTEK, 13.00– 13.45
KUBO ROBOTKI (1. r)Marjetka M. DERLINKII ocenjevalno obbdobje
KUBO ROBOTKI (2. r)Marjetka M. DERLINKTOREK, 12.10 - 12.55
NARAVOSLOVNI KROŽEK (6.-9. r)Diana RUTARpo dogovoru
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (3. r)Barbara ERŽENPETEK, 3. A 12.05 - 12.40
PETEK, 3. B 12.35 - 13.15
TEHNIČNE DELAVNICE (5. - 9. r.)Brigita HORVATTOREK, 7.30– 8.15
ROBOTIKA (6.–9. r)Brigita HORVATPONEDELJEK, 7.30– 8.15
SREDA, 7.30– 8.15
ELEKTRONIKA Z ROBOTIKO (7.-9. r)Nives ZAVODNIKČETRTEK, 13.00–14.30
ŠAH (2.-6. r)Ksenija NOVAKSREDA, 7.30 – 8.15
ŠPORTNO PODROČJEIZVAJALECDAN, URA
ŠPORT JE IGRA (1.-6. r)Živa C. GAMSpo dogovoru (priprave na tekmovanja)
ŠPORTNI ZA VSE (7.-9. r)Živa C. GAMSpo dogovoru (priprave na tekmovanja)
TEČAJNE OBLIKE DELO V PROJEKTIHIZVAJALECDAN, URA
ŠOLSKA SKUPNOST IN ŠOLSKI
OTROŠKI PARLAMENT
Vesna FARKAŠ
Aleš BOBEK
Po dogovoru
PLAVALNI TEČAJ–10-urni (1. r. )MOL – oddelek za šport8. 1. - 19. 1. 2024
PLAVALNI TEČAJ–20-urni (3. r. )MOL – oddelek za šport3. 6. - 14. 6. 2024
PLESNI TEČAJ za valeto (9. r.)Plesna šola- Boleropo dogovoru (II ocenjevalno obdobje)
IZVENŠOLSKE INTERESNE DEJAVNOSTIIZVAJALECDAN, URA
NOGOMET (1.-4. r)Otroška nogometna šolaSREDA, 13.00 - 13.35 (1. r)
SREDA, 13.45 - 14.30 (2.-4. r)
PETEK, 13.00 - 13.45 (1.-2. r)
PETEK, 13.45 - 14.30 (3.-4. r)
MALA ŠOLA JUDA (1.-2. r)ŠD Mala šola judaTOREK, 13.00 - 13.45
ČETRTEK, 13.00 - 13.45
MALA ŠOLA JUDA (3.-5. r)ŠD Mala šola judaTOREK, 13.45 - 14.30
ČETRTEK, 13.45 - 14.30
RITMIČNA GIMNASTIKA (1.-2. r)ŠD ŠpičkaPONEDELJEK, 14.30 - 15.15
RITMIČNA GIMNASTIKA (3.-5. r)ŠD ŠpičkaPONEDELJEK, 14.30 - 16.00
PLES (1.-5. r)Ples PlusTOREK, 15.30 - 16.30
KOŠARKAKK ŠentvidSREDA, 15.30 - 17.00
PETEK, 14.45 - 16.15
GLASBENA ŠOLA ORFEJOrfejPo dogovoru
(Visited 3.939 times, 1 visits today)
Dostopnost