Osnovna šola DRAVLJE

VIZIJA ŠOLE: "Na naši šoli spoštujemo sebe in druge, sprejemamo drugačnost ter skupaj varno in ustvarjalno stopamo znanju in življenjskim ciljem naproti"

Osnovna šola DRAVLJE - VIZIJA ŠOLE: "Na naši šoli spoštujemo sebe in druge, sprejemamo drugačnost ter skupaj varno in ustvarjalno stopamo znanju in življenjskim ciljem naproti"

Interesne dejavnosti

Zaželjeno je, da vsak učenec obiskuje en krožek, kjer se lahko sprošča in razvija svoje sposobnosti ter interese. Vključitev v interesno dejavnost je prostovoljna, vendar pa pričakujemo, da jo bo učenec po prijavi obiskoval ves predvideni čas.

JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
SVET PRAVLJIC (1. r.) Vesna KRAMER SREDA, 12.10 – 12:55
DRAMSKI KROŽEK  (1. – 4. r)

Marjetka M. DERLINK

Vesna KRAMER

ČETRTEK, 13:00 – 13:45
LIKOVNI KROŽEK (2. r.) Tanja KOGOJ PETEK, 13:45 – 14:35
LIKOVNI KROŽEK (3. r.) Tanja KOGOJ SREDA, 13:00 – 13:45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. in 3. r.) Andreja KOZLEVČAR TOREK, 13:00 – 13:45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (4. in 5. r.) Andreja KOZLEVČAR SREDA, 13:00 – 13:45
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.) Andreja KOZLEVČAR ČETRTEK, 7:30 -8:15
UČENJE UČENJA (5. r.) Alenka BALON ČETRTEK, 13:00 – 13:45
BRALNE TEHNIKE (5. R) mag. Vanja SORJAN ČETRTEK, 13:00 – 13:45
BRALNE ZNAČKE (SLO, NEM, ANG, IT) različni mentorji do aprila
WSC (6. – 9. r) Tjaša MILIJAŠ TOREK, 13:00 – 13:45
KLEPETALNICA (4. – 6. r) Zvonka V. PRISLAN PETEK, 13:00 – 13:45
BRANJE JE KUUL (2. – 3. r) Zvonka V. PRISLAN SREDA, 13:00 – 13:45
DRUŽBOSLOVNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
VESELA ŠOLA (4.–9. r.) Vikica H. ZIBELNIK Po dogovoru
KNJIŽNIČARSKI KROŽEK (4.–9. r.) Barbara KORITNIK PONEDELJEK in ČETRTEK, 13:00 – 13:45
DRUŽABNE IGRE (2. r.) Maja NOVAK PONEDELJEK,  13:00 – 13:45
ORIGAMI USTVARJALNICE (2.–3. r.) Tia S. DONČIČ SREDA, 13:00 – 13:45
MALE SIVE CELICE (7.–9. r) Vesna FARKAŠ Po dogovoru
GEOGRAFSKI KROŽEK (6. – 9. r) Aleš BOBEK Po dogovoru
ZGODOVINSKI KROŽEK (6. – 9. r) Jernej GLASER Po dogovoru
NARAVOSLOVNO–TEHNIČNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
ŽABICE RAZISKUJEJO  1 (1. r.) Diana  RUTAR PETEK, 13:00 – 13:45
ŽABICE RAZISKUJEJO  2 (2.–3. r.) Diana  RUTAR PETEK, 12:10 – 12:55
TREMO OREHE (2.–3. r.) Helena PEGAN TOREK, 7:30 – 8:15
SPRETNI PRSTKI (1. r) Nataša T. ERŽEN PONEDELJEK,  12:10 – 12:55
MATEMATIČNI BISTROUM (4.– 5. r.) Vesna HAREJ PETEK,  13:00 – 13:45
LOGIKA/RAZVEDRILNA MATEMATIKA (6. – 9. r) Vesna HAREJ PONEDELJEK,  13:00 – 13:45
MLADI RAZISKOVALEC (6. – 9. r) Vesna HAREJ Po dogovoru
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (3. r) Barbara ERŽEN ČETRTEK,  13:00 – 13:45
TEHNIČNE DELAVNICE (4. – 9. r.) Brigita HORVAT SREDA, 13:00 – 14:30
ELEKTRONIKA Z ROBOTIKO (6.–9. r) Brigita HORVAT TOREK, 7:30 – 8:15
ŠAH dr. Lucija ŽELJKO PETEK,  13:00 – 13:45 ali 13.50 do 14.35
ŠPORTNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
NOGOMET – najmlajši (1. in 2. r.) mag. Danilo DOMINC SREDA, 14:35 – 15:20
NOGOMET – najstarejši (3. r.) mag. Danilo DOMINC SREDA,  13:45 – 14:30
TEČAJNE OBLIKE DELO V PROJEKTIH IZVAJALEC DAN, URA
FONOLOŠKO ZAVEDANJE (2. r) Nataša DACA Po dogovoru
EKO ŠOLA (1. – 9. r.)

Diana RUTAR in

Jernej GLASER

Projektno delo, akcije

ŠOLSKA SKUPNOST IN

ŠOLSKI OTROŠKI PARLAMENT (1. – 9. r.)

Vesna FARKAŠ

Aleš BOBEK

Po dogovoru
PRVA POMOČ (6. – 9. r.) Jurij KALAN Po dogovoru
SLOVENŠČINA ZA TUJCE (1. – 9. r) Helena KEBER Po dogovoru
PLAVALNI TEČAJ–10-urni (1. r. ) MOL – oddelek za šport 4. – 15. 3. 2019, 10:00 – 11:00
PLAVALNI TEČAJ–20-urni (3. r. ) MOL – oddelek za šport 7. – 18. 1. 2019, 12:15 – 13:30
PLESNI TEČAJ za valeto (9. r.) Plesna šola- zunanji Po dogovoru
IZVENŠOLSKE INTERESNE DEJAVNOSTI IZVAJALEC DAN, URA
HRVAŠČINA (1.–3. r.) ter (4.–6. r.) Zunanji sodelavec ČETRTEK, 13:00 – 13:45
PLES Plesna šola Frtavka PONEDELJEK, 13:00 – 14:00
MALA ŠOLA JUDA (1. r – 3.r.) ŠD Mala šola juda TOREK in ČETRTEK, 12:45 – 13:30 ali 13:45 – 14:30
KOŠARKA ZA NAJMLAJŠE (1. – 2. r) Otroška košarkarska šola TOREK , 13:45 – 14:45
KOŠARKA ZA NAJMLAJŠE (dečki 3. – 5. r) Otroška košarkarska šola TOREK, 14:45 – 16:00 in PETEK, 15.25 – 16:15
KOŠARKA ZA NAJMLAJŠE (deklice 3. – 5. r) Otroška košarkarska šola TOREK, 16:00 – 17:00 in PETEK, 14:35 – 15:25
KOŠARKA (mlajše in starejše učenke) ŽKD Ilirija
ODBOJKA ŠOLA ZA DEKLICE ŽOK Šentvid in ŠD Olimp PONEDELJEK, 15:30 – 16:15
KARATE Karate klub FORUM
RITMIČNA PRIPRAVLJALNICA (1. – 5. r.) ŠD ŠPIČKA

PONEDELJEK, 14:35 – 16:05

SREDA, 15:30 – 17:00

NAMIZNI TENIS NTK Ilirija TOREK, 16:15 – 17:00
SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR (1. – 3. r) SD NOVINAR TOREK, 15:30 – 16:15
ŠPORTNA GIMNASTIKA (1. triada) ŠD GIB