Zaključna prireditev – 22.06.2017


Naravoslovni dan za 3. razred – Luka Koper in Piran – 20.06.2017


VALETA – 14.06.2017


Projekt OPB-ja “SLADKA HIDRACIJA”


Dobrodelna akcija POKLONI ZVEZEK


Predaja ključa – 13.06.2017


Otroška kabaretna predstava Lena in Lenart – 06.06.2017


Kulturni in tehnični dan za 6. razred – Premogovnik Velenje in Celje – 05.06.2017


Plavalna šola v naravi za 4. razred – Zambratija – od 5. do 9. 6. 2017


Planinska šola v naravi za 5. razred – Vršič – od 29.05. do 02.06.2017


Tehniški dan za 2. razred – Bistra – 31.05.2017


Preizkus rolanja in kolesarjanje za Zlati sonček v 1. razredu – maj 2017


VAŠP in MAŠP – 25.05.2017


Koncert OPZ in MPZ v Škofijskih zavodih – 25.05.2017


Delavnice etnologije v 1. A razredu – 25.05.2017


Delavnice etnologije v 1. B razredu – 25.05.2017


Naravoslovni tabor za 1. razred – Osilnica – od 17. do 19.05.2017


Naravoslovni tabor za 2. razred – Osilnica – od 15. do 17.05.2017


Punčke iz cunj in Smetojedi v 1. razredu – 11.05.2017


Športni dan za učence od 1. do 5. rareda – pohod po POTi – 05.05.2017


Kulturni dan za 3. razred – glasbena in likovna delavnica v Groharjevi hiši v Sorici – 04.05.2017


Mladi naravoslovci – 26.04.2017


Smetošasti v 3. a za dan Zemlje – 22.04.2017


Spomladanski občinski kros – 24.04.2017


Naravoslovno – matematični tabor za 7. in 8. razred – od 10. do 14.4.2017


Učenci 1. razredov so pripravili sadno solata – 07.04.2017


Pisateljica Majda Koren obiskala bralne značkarje – 05.04.2017


Učenci 2. razreda v Narodni galeriji – 28.03.2017


POZDRAV POMLADI – prireditev za starše in učence 1. triade – 23.03.2017


Poskusi s suhim ledom v 5. A – 24.03.2017


Vrtec na obisku v 1. razredu – 16.03.2017


Dobrodelna akcija NIVEA Podarite nam modro srce


Športni dan za učence predmetne stopnje – krpljanje na Pokljuki – 17.03.2017


Vrtec Mojca – enota Tinkara (skupini Muce in Pikapolonice) na obisku v 1. razredu . 09.03.2017


Proslava ob Slovenskem kulturnem prazniku – 07.02.2017


Naravoslovni dan za 2. razred – Eko terme Snovik – 02.02.2017


Sprejem pri županu udeležencev mednarodnega tekmovanja World Scholar’s Cup – 02.02.2017


Delavnice za bodoče pravošolce – 02.02.2017


Proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti – 23.12.2016


Novoletni koncert in dobrodelni sejem – 15.12.2016


V 1. razredu smo pekli piškote – 14.12.2016


Naravoslovni tabor za 3. razred – CŠOD Čebelica – od 12. do 14. 12.2016


Šolska tekma v odbojki za starejše dečke – 01.12.2016


Tekmovanje v odbojki za dekleta – 21.11.2016


Plavalni tečaj za 1. razred – 0d 21.11. d0 02.12.2016


WSC: Turnir šampionovAmerika – 21.11.2016


Učenci 1. A razreda v Minicity – ju – 26.10.2016


Učenci 1. B razreda v Minicity – ju – 26.10.2016


Tekma v odbojki – 26.10.2016


Kulturni dan za 3. razred – mesto Ljubljana – 21.10.2014


Jesenski občinski kros – 19.10.2016


Športni dan za učence od 6. do 9. razreda – POHOD – 14.10.2016

ROŽNIK

SABOTIN

 


Teden otroka v podaljšanem bivanju – 07.10.2016


Ekskurzija za 7. razred – Dolenjska – 04.10.2016


Naravoslovni dan za 1. razred – Živalski vrt – 30.09.2016


MAŠP in VAŠP (mali in veliki atletski šolski pokal) – 26.09.2016


SONČKOV DAN – 24.09.2016


Šolski kros – 22.09.2016 in podelitev medalj na Sončkovem dnevu – 24.09.2016


Športni dan za 4. in 5. razred – pohod v Tamar – 15.09.2016


1. razred na miniolimpijadi – 09.09.2016


Sprejem prvošolcev – 01.09.2016


(Visited 1.225 times, 3 visits today)