ŠOLSKO LETO 2019/2020

Laura Veren – plesalka Plesne šole Kazina in učenka OŠ Dravlje – uspešna na Svetovnem prvenstvu v jazz-u na Poljskem

Na svojem prvem mednarodnem tekmovanju – na Svetovnem prvenstvu v jazz-u, ki je potekalo od 5.12. do 8.12.2019 na Poljskem je Laura Veren osvojila 8. mesto v kategoriji jazz formacije otroci (točka Kids of swing, koreografija Mirjam Podobnik) in 22. mesto v kategoriji jazz male skupine otroci (točka Twist around, koreografija Tina Turk).

Plesalki in koreografinjama iskreno čestitamo!

Nik Polajner državni prvak v karateju

Nik Polajner, učenec 6. A razreda in član Sankukai karate kluba Forum, je na državnem turnirju v kategoriji dečki 9 – 12 let nad 40 kilogramov, 3. kju, osvojil prvo mesto. Državni turnir je potekal 9. 11. 2019 v Ivančni Gorici.

Čestitamo!

Jan in Karolina Jaklič uspešna na 4. mednarodnem pokalu Komende v judu

Jan Jaklič in Karolina Jaklič, člana ŠD Gib, sta se, 12. 10. 2019 udeležila tekmovanja 4. mednarodnega pokala Komende v judu (uradni turnir Judo zveze Slovenije). Na tatamiju se je zvrstilo preko 350 tekmovalcev 33-ih klubov iz različnih držav Evrope.

Jan se je uvrstil na 1. mestu v kategoriji U14 starejši dečki in deklice, Karolina pa na 4. mesto v kategoriji U12 mlajši dečki in deklice.

Čestitamo!