Praznično vzdušje na naši šoli

December je čas v letu, ko se ustavimo in doživljamo čarobnost tega obdobja z ljudmi, ki jih imamo radi.

Tudi na naši šoli preživljamo ta mesec v znamenja miru in prijetnega praznovanja. Že takoj na začetku meseca nas je ponoči obiskal prvi dobri mož (sv. Miklavž). Otroci so se zjutraj razveselili njegove sladke pozornosti.

Zaključne priprave na sejem so potekale uspešno in z zadovoljstvom na obrazu. Naše umetnine so zaživele v končni podobi. Sejem je potekal čarobno, izdelki pa danes že krasijo marsikateri dom.

V mesecu decembru smo v podaljšanem bivanju poskrbeli tudi za okrasitev šolskih prostorov. Smrečica razsvetljuje hodnik, snežinke pa pričarajo pravo zimsko pravljico.

Želimo vam, da v novo leto vstopite pravljično, z veliko notranjega miru in občutkom hvaležnosti. Srečno 2024!

Za aktiv podaljšanega bivanja,

Neža Čepon

Morda vam bo všeč tudi...