Preventivna akcija »Varno na poti v šolo in domov«

V okviru preventivne akcije »Varno na poti v šolo in domov« je bilo, 13. 9. 2023 opravljeno žrebanje kuponov z nagradnim vprašanjem. Kuponi so bili osnovnim šolam razdeljeni ob začetku šolskega leta 2023/2024. Iz naše šole je bil izžreban ter nagrajen učenec Blaž Špoljarič, 1.b

Vsi izžrebani dobitniki nagrad so bili povabljeni, k udeležbi na podelitvi nagrad na prireditvi z animacijskim programom in predstavitvijo dela policije v sredo, 20. 9. 2023, na Postaji prometne policije (PPP) Ljubljana, Grič 56. Poleg nagrajencev so bili vljudno vabljeni tudi sošolci nagrajencev.

Učenci so si ogledali opremo policijske postaje. Predstavili so se jim:  policijski kvintet, vodnik službenih psov, policisti konjeniki, policisti prometniki, intervencijsko vozilo, gorska reševalna služba, mestno redarstvo ter gasilci PGD Brdo. Animiral jih je čarodej Roman Frelih ter pozdravil župan g. Zoran Janković.

Morda vam bo všeč tudi...