Obvezni in neobvezni izbirni predmeti za šolsko leto 2020/21

Spoštovani starši!

Za šolsko leto 2020/2021 smo vam pripravili ponudno obveznih in neobveznih izbirnih predmetov. Z otrokom skupaj preglejte ponudbo in se glede na njegov interes odločite katere obvezne ali neobvezne izbirne predmete bo obiskoval.

Zgibanki obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za bodoče učence od 4. do 9. razreda si lahko ogledate spodaj.

Zaradi zaprtja šol v času epidemije bomo prijavo na obvezne zbirni predmete izvedli na daljavo preko portala LoPolis. Spletna prijava se nahaja tukaj -> https://novi.lopolis.si/Account/Login. Vstopate z uporabniškim imenom in geslom, ki ga boste v teh dneh, preko LoPolis sporočila,  prejeli na svoj elektronski naslov.

Starši, ki že imate urejen dostop do eRedovalnice, se z istim uporabnškim imenom in geslom lahko prijavite tudi na portal LoPolis in opravite prijavo na izbirne predmete.

Navodila za spletno prijavo na izbirne predmete se nahajajo TUKAJ.

Rok za oddajo prijave na izbirne predmete je od 11. 5. do 22. 5. 2020. Po tem datumu bo postopek prijave zaprt.

V primeru težav pri prijavi se lahko obrnete na barbara.erzen@guest.arnes.si.

PONUDBA obveznih in neobveznih izbirnih predmetov za učence od 7. do 9. razreda PONUDBA neobveznih izbirnih predmetov za učence od 4. do 6. razreda